پلتفرم میزبانی و استریم ویدیو

معرفی پلتفرم امن میزبانی و استریم ویدیوی سامانه لایو استریم ایران و چگونگی کمک این پلتفرم به کسب درآمد بیشتر شما و محافظت از ویدیوهای شما
843

آموزش برگزاری لایو و پخش زنده (با سایت و بدون سایت)

در این مقاله قصد داریم طریقه برگزاری لایو و پخش زنده را با استفاده از سرویس پخش زنده ی لایو استریم ایران، به شما آموزش دهیم و چند نرم افزار کاربردی برای این کار به شما معرفی نماییم.
6217

سرویس لایو اینستاگرام از کامپیوتر

اگر به دنبال راهی برای پخش مستقیم محتوا به اینستاگرام هستید این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه به سرعت و به راحتی با استفاده از نرم افزارهابی برودکستر مثل OBS یا vMix پخش استریم در اینستاگرام از کامپیوتر خود راه اندازی کنید.
3581

لایو استریم یا پخش زنده چیست؟

پخش زنده یا لایو استریم زمانی است که ویدیوی پخش شده به صورت بلادرنگ از طریق اینترنت ارسال می شود، بدون اینکه ابتدا ضبط و ذخیره شود. امروزه، پخش‌های تلویزیونی، پخش استریم بازی‌های ویدیویی و ویدئوهای رسانه‌های اجتماعی همگی می‌توانند به صورت زنده پخش شوند.
1155

جلوگیری از دانلود ویدیو از وب سایت

"چگونه از دانلود ویدیو جلوگیری کنیم؟" این یک نگرانی بزرگ برای هر پلتفرم ویدیویی و یا هر فردی است که به دنبال درآمدزایی از ویدیوهای خود می باشد.
2084

سیستم DRM Text چیست؟

امروزه گسترش تولید محتوای ویدئویی و اهمیت حفاظت از ویدئوها در مقابل دانلود و انتشار غیر مجاز آن، باعث ایجاد تکنولوژی و ایده های جدید در این رابطه شده است. در این مقاله به قابلیت یا سیستم DRM Text برای محافظت از ویدئوها می پردازیم.
674

چند پروتکل پرکاربرد استریم ویدیو

در این مقاله به پروتکل های معروف و استاندارد پخش استریم ویدیو می پردازیم که از پخش استریم تطبیق پذیر پشتیبانی می کنند. استریم تطبیق پذیر به این معناست که کیفیت ویدئوها با توجه به سرعت اینترنت مخاطبان بصورت اتوماتیک انتخاب شده و نسخه مناسب پخش می شود تا وقفه ای در پخش رخ ندهد البته مخاطب می تواند بسته به نیاز خود خود کیفیت ویدئوی دریافتی را تنظیم و مشاهده نماید.
577

استریم ویدیو و رمزگذاری چگونه درآمد شما را افزایش می دهد؟

طبق آمار سایت الکسا در سال 2016 از هر 4 نفر یک نفر از ابزارها و نرم افزارهای رایگان دانلود ویدیو استفاده می کند تقریبا 2 میلیارد نفر تخمین زده می شود. بعضا این ویدیوها رایگان هستند و بسیاری از ویدیوها هم رایگان نیستند و قربانی دانلود و انتشار غیر مجاز می شوند.
337

استریم ویدیو یا ویدیو استریمینگ چیست؟

قدیما قبل از بوجود آمدن تکنولوژی استریمینگ شما باید کل ویدیو را ابتدا دانلود می کردید و سپس آنرا مشاهده میکردید ولی با روی کار آمدن این تکنولوژی ویدئوها به قطعات کوچکتر چند ثانیه ای تبدیل می شوند ...
829

ثبت نام

در کمتر از 2 دقیقه کار با سامانه را آغاز نمایید.
شرایط و قوانین را مطالعه کرده و قبول دارم.

ورود کد تایید

کد تایید پیامک شده را وارد نمایید
استریمینگ ویدیو چیست؟

استریمینگ در علوم کامپیوتر به جریانی از داده ها گفته می شود که از محلی به محل دیگر منتقل می شود و این کار به مرور انجام شده و یکباره اتفاق نمی افتد

  1. ویدیو استریمینگ چیست؟
    قدیما از از بوجود آمدن تکنولوژی استریمینگ شما باید کل ویدیو را ابتدا دانلود می کردید و سپس آنرا مشاهده میکردید ولی با روی کار آمدن این تکنولوژی ویدیوها به قطعات کوچکتری چند ثانیه ای تبدیل می شوند و این قطعات یواش یواش و به ترتیب روی دستگاه شما بارگزاری می شوند.
    این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا با بارگزاری اولین قطعات ویدیو قادر به پخش آن باشید و منتظر بارگزاری و دانلود همه ویدیو نشوید.
  2. Adaptive Streaming یا استریمینگ تطبیقی چیست؟ در این تکنولوژی ویدیو علاوه بر قطعه قطعه شدن به کیفیت های مختلف نیز تبدیل و ذخیره می شود تا بر اساس سرعت اینترنت کاربران و قدرت پردازش دستگاه نسخه مناسبی از ویدیو به صورت خودکار توسط پخش کننده انتخاب و برای کاربر پخش می شود

اکثر پخش کننده های ویدیو از این تکنولوژی ها پشتیبانی می کنند و البته انتخاب کیفیت ویدیو را نیز به کاربر میدهند، تا شما تصمیم بگیرید که چه کیفیتی از ویدیو را می خواهید تماشا کنید
در این حالت قابلیت تشخیص خودکار سرعت اینترنت روی پخش کننده غیر فعال میشود و ممکن است با نوسان اینترنت شما پخش ویدیو در حالت کیفیت های بالا دچار تاخیر شود
باز هم اگر سوالالی دارید ما در خدمت شما هستیم و می توانید با تماس با ما ابهامات خود را رفع نمایید : 021-65511520

ثبت نام
مشاوره در واتساپ